Government of Nepal Logo
Government of Nepal Logo
नेपाल सरकार

गृह मन्त्रालय

नेपाल सरकार

गृह मन्त्रालय

न्यून व्यान्डविथ Invert Color A- A A+

पूर्व गृह सचिवहरु

सी.नं तस्बिर नाम पद फोन इमेल कार्यकाल
1 टेकनारायण पाण्डे टेकनारायण पाण्डे गृह सचिव 2078-04-27 - 2079-06-02
2 महेश्‍वर न्यौपाने महेश्‍वर न्यौपाने गृह सचिव 2076-10-21 - 2078-04-27
3 प्रेम कुमार राई प्रेम कुमार राई गृह सचिव 2074-12-26 - 2076-10-20
4 मोहनकृष्ण सापकोटा मोहनकृष्ण सापकोटा गृह सचिव 2074-07-08 - 2074-12-25
5 लोकदर्शन रेग्मी लोकदर्शन रेग्मी गृह सचिव 2073-05-19 - 2074-07-07
6 नारायणगोपाल मलेगो नारायणगोपाल मलेगो गृह सचिव 2072-08-06 - 2073-05-18
7 सूर्यप्रसाद सिलवाल सूर्यप्रसाद सिलवाल गृह सचिव 2070-12-28 - 2072-08-06
8 जनार्दन नेपाल जनार्दन नेपाल गृह सचिव 2070-05-30 - 2070-12-28
9 नबीन कुमार घिमिरे नबीन कुमार घिमिरे गृह सचिव 2069-04-28 - 2070-05-28
10 सुशील जंग बहादुर राणा सुशील जंग बहादुर राणा गृह सचिव 2068-06-01 - 2069-04-26
11 लिलामणी पौड्याल लिलामणी पौड्याल गृह सचिव 2068-02-02 - 2068-06-01
पछिल्लो अपडेट गरिएको : 2079-10-06 19:37:55

© सर्वाधिकार सुरक्षित गृह मन्त्रालय

Powered By: ProActive Developers