Government of Nepal Logo
Government of Nepal Logo
नेपाल सरकार

गृह मन्त्रालय

नेपाल सरकार

गृह मन्त्रालय

न्यून व्यान्डविथ Invert Color A- A A+

पूर्व गृह मन्त्रीहरु

सी.नं तस्बिर नाम पद कार्यकाल
1 रवि लामिछाने रवि लामिछाने माननीय उपप्रधानमन्त्री एवम् गृह मन्त्री 2079-09-11 - 2079-10-13
2 बालकृष्ण खाण बालकृष्ण खाण माननीय गृह मन्त्री 2078-03-29 - 2079-09-11
3 राम बहादुर थापा 'बादल' राम बहादुर थापा 'बादल' माननीय गृह मन्त्री 2074-11-14 - 2078-03-28
4 जनार्दन शर्मा जनार्दन शर्मा माननीय गृह मन्त्री 2074-03-12 - 2074-06-31
5 विमलेन्द्र निधी विमलेन्द्र निधी माननीय गृह मन्त्री 2073-04-20 - 2074-02-24
6 शक्ति बहादुर बस्‍नेत शक्ति बहादुर बस्‍नेत माननीय गृह मन्त्री 2072-06-01 - 2073-04-20
7 माधव प्रसाद घिमिरे माधव प्रसाद घिमिरे माननीय गृह मन्त्री 2069-12-04 - 2070-10-27
8 बिजय कुमार गच्छदार बिजय कुमार गच्छदार माननीय गृह मन्त्री 2068-05-12 - 2069-11-30
9 नारायणकाजी श्रेष्ठ नारायणकाजी श्रेष्ठ माननीय गृह मन्त्री 2068-04-16 - 2068-05-03
10 कृष्ण बहादुर महरा कृष्ण बहादुर महरा माननीय गृह मन्त्री 2068-01-20 - 2068-04-15
11 भिम बहादुर रावल भिम बहादुर रावल माननीय गृह मन्त्री 2066-03-03 - 2067-10-22
12 कृष्ण प्रसाद सिटौला कृष्ण प्रसाद सिटौला माननीय गृह मन्त्री 2063-01-12 - 2065-05-05
13 दान बहादुर शाही दान बहादुर शाही माननीय गृह मन्त्री 2061-01-20 - 2062-08-03
14 धर्म  बहादुर थापा धर्म बहादुर थापा माननीय गृह मन्त्री 2059-06-25 - 2060-02-01
15 राम चन्द्र पौडेल राम चन्द्र पौडेल माननीय गृह मन्त्री 2056-12-08 - 2058-04-10
16 पूर्ण बहादुर खड्का पूर्ण बहादुर खड्का माननीय गृह मन्त्री 2056-03-16 - 2056-12-07
17 गोविन्द राज जोशी गोविन्द राज जोशी माननीय गृह मन्त्री 2055-01-08 - 2056-03-15
18 बुद्धि मान तामाङ बुद्धि मान तामाङ माननीय गृह मन्त्री 2054-06-27 - 2054-08-17
19 केपी शर्मा ओली केपी शर्मा ओली माननीय गृह मन्त्री 2051-08-14 - 2052-06-05
20 शेरबहादुर देउवा शेरबहादुर देउवा माननीय गृह मन्त्री 2048-02-15 - 2051-08-13
21 योग प्रसाद उपाध्याय योग प्रसाद उपाध्याय माननीय गृह मन्त्री 2047-01-06 - 2048-02-14
पछिल्लो अपडेट गरिएको : 2079-10-06 19:37:55

© सर्वाधिकार सुरक्षित गृह मन्त्रालय

Powered By: ProActive Developers